Přeskočit k navigaci

Další doplňky

100% přírodní doplňky výživy bez vedlejších účinků. Harmonizují celý organismus, regulují procesy v něm a přirozeným způsobem posilují naše zdraví i naši kondici.

Omega 3, 100 ks

Omega 3, 100 ks
Další doplňky

Rybí tuk. Proti kardiovaskulárním onemocněním, rakovině prsu a tlustého střeva, zánětu průdušek. Posiluje nervový systém.Snižuje cholesterol.

710 Kč

Silymarin PLUS (100 kapslí)

Silymarin PLUS (100 kapslí)
Další doplňky

Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

1479 Kč

Spirulina Max

Spirulina Max
Další doplňky

Zelenomodrá řasa. Obsahuje množství vitaminů, minerálních látek a veškeré aminokyseliny, proto je účinnou povzbuzující látkou a posiluje imunitu. Podporuje odolnost proti choroboplodným zárodkům. Je užitečná v jídelníčku každého člověka, pro vegetariány je nezbytná.

431 Kč

Super Lecithin (Soya) 100 ks

Super Lecithin (Soya) 100 ks
Další doplňky

Prevence kardiovaskulárních onemocnění, snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak. Proti bolestem kloubů a páteře. Snižuje cholesterol, čistí cévní stěny, posiluje svalstvo.Snižuje vypadávání vlasů, zlepšuje stav kůže, vlasů, nehtů.Zlepšuje paměť, uklidňuje. Změkčuje stolici a odstraňuje nadýmání.Zlepšuje prokrvení mnoha tkání.

419 Kč

Triple Potency Lecithin 100 kapslí

Triple Potency Lecithin 100 kapslí
Další doplňky

Prevence kardiovaskulárních onemocnění, snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak. Proti bolestem kloubů. Snižuje cholesterol, čistí cévní stěny, posiluje svalstvo.Snižuje vypadávání vlasů, zlepšuje stav kůže, vlasů, nehtů. Zlepšuje paměť, uklidňuje. Změkčuje stolici a odstraňuje nadýmání. Zlepšuje prokrvení mnoha tkání. Trojitý účinek.

906 Kč

Arginine Plus 100 ks

Arginine Plus 100 ks
Další doplňky | Antioxidanty

Podpora obranyschopnosti organizmu a vylučování růstového hormonu.Napomáhá odstranění toxického amoniaku z organizmu, zvyšuje tvorbu spermií. Proti ledvinovým po tížím. Zlepšuje regeneraci poškozených tkání a zlepšuje hojení ran.

805 Kč

Bee Power 50 kapslí

Bee Power 50 kapslí
Další doplňky

Při astmatu,alergiích,zlomeninách, kožních onemocněních. Posiluje imunitní systém.Výborný regenerační prostředek po namáhavé práci a sportu. Přirozený zdroj vitaminů B a D. Doporučuje se při osteoporóze.

394 Kč

CaliVita Nopalin 200 tablet

CaliVita Nopalin 200 tablet
Podpora trávení | Přípravky na hubnutí | Další doplňky

Antioxidant. Upravuje hladinu cukru v krvi. Snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů. Reguluje tělesnou hmotnost. Upravuje funkci žaludku a střev, čistí tlusté střevo. Reguluje jaterní funkce. Antivirový a antibakteriální efekt.

918 Kč
Stránky: | 1 | 2 |