Přeskočit k navigaci

Kosmetika

Tělová i vlasová kosmetika pro každého.


I náš zevnějšek si zaslouží důkladnou péči. Vždyť kůže chrání tělo před vlivy okolního prostředí. Dbejme o ni.

Aquabelle Hydrating Cleanser Lotion

Aquabelle Hydrating Cleanser Lotion
Kosmetika

NOVINKA! Jemné a účinné čištění. Osvěžuje a HYDRATUJE! Není třeba smývat! Jedinečné řešení spojující nejmodernější vědecké poznatky se silou přírody. Základem jsou přirozené látky (jojobový a avokádový olej atd.), moderní složky (ceramidy, vitaminy atd.) A ZCELA NOVÉ nápady založené na revoluční, patentované technologii: filtrovaná voda se sníženým obsahem deuteria.

410 Kč

Aquabelle Nourishing Cream (Noční)

Aquabelle Nourishing Cream (Noční)
Kosmetika

NOVINKA! Okamžitý vyživující a hydratační efekt Postupně dlouhodobě uvolňuje přísady. Jedinečné řešení spojující nejmodernější vědecké poznatky se silou přírody. Základem jsou přirozené látky (jojobový a avokádový olej atd.), moderní složky (ceramidy, vitaminy atd.) A ZCELA NOVÉ nápady založené na revoluční, patentované technologii: filtrovaná voda se sníženým obsahem deuteria.

334 Kč

Aquabelle Regenerating Cream

Aquabelle Regenerating Cream
Kosmetika

NOVINKA! Regeneruje pokožku, zvyšuje její pružnost, brání tvorbě vrásek a chrání před negativním vlivem prostředí. Jedinečné řešení spojující nejmodernější vědecké poznatky se silou přírody. Základem jsou přirozené látky (jojobový a avokádový olej atd.), moderní složky (ceramidy, vitaminy atd.) A ZCELA NOVÉ nápady založené na revoluční, patentované technologii: filtrovaná voda se sníženým obsahem deuteria.

334 Kč

Hand & Body Lotion

Hand & Body Lotion
Kosmetika

Toto nové mléko bylo vyvinuto na základě moderních kosmetických požadavků jak pro krásnou, tak pro zdravou kůži.

442 Kč

Silk & Shampoo

Silk & Shampoo
Kosmetika

Jemný šampón s Aloe vera, určený ke každodennímu používání.Důkladně čistí, zvyšuje pevnost účesu, chrání proti škodlivým účinkům vysoušení vlasů.Neobsahuje sůl a proto nedráždí oči.

174 Kč

VeinCare 50ml

VeinCare 50ml
Kosmetika

Krém proti obtížím s křečovými žilami obsahující výtažek z pijavice lékařské - hirudin.

366 Kč
Stránky: | 1 |