Přeskočit k navigaci
Multivitamíny

Senior Formula 90tablet

Cena:  573 Kč
573
Množství:
S vyšším věkem se mění potřeby organismu na přísun vitaminů. Nevyvážená strava, zhoršené vstřebávání živin a různá onemocnění často vedou k jejich nedostatku.

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba):
Jedná se o jedno z nerozšířenějších přírodních léčiv. Za své blahodárné účinky vděčí obsahu flavonoidních diterpenů, které mají výrazné antioxidační vlastnosti. Pomáhá normalizovat krevní tlak, předchází potížím s játry a ledvinami a rovněž zhoršení sluchu ve stáří.

Extrakt z jadérek grepů (Grape Seed Extract):
I tento výtažek obsahuje sloučeniny se silnými antioxidačními účinky. Jadérka z grepů přispívají k posílení obranyschopnosti buněk a tkání, účinně neutralizují volné radikály a podílejí se na zachování elasticity a vlhkosti pokožky, což je obzvlášť důležité pro uchování vitality pokožky ve vyšším věku.

Extrakt z kůry borovice (Pine Bark Extract):
Borovice se využívá v lidovém léčitelství na celém světě, doporučuje se od hojení ran až po kašel. Dobře se uplatňuje při zánětech kloubů, zlepšuje zásobování pokožky krví, zajišťuje rychlejší vylučování odpadních látek.

Přípravek obsahuje všechny vitaminy, minerální látky a stopové prvky, které jsou ve zvýšené míře potřebné pro uchovávání zdraví organismu ve vyšším věku.

Více informací o výrobku Senior Formula