Přeskočit k navigaci
Přístroje

Aquarion

Cena:  58507 Kč
58507
Množství:
Zařízení AQUARION je vysoce výkonný filtrovací přístroj, který vyrábí ionizovanou vodu bohatou na kyslík, která neobsahuje těžké kovy a jedovaté látky. Na zařízení si sami můžete nastavit kyselost nebo zásaditost a můžete je používat k různým účelům. Ionizovaná alkalická voda je antioxidantem a díky svým zásaditým vlastnostem má několik příznivých účinků na naše tělo. Kyselá voda se může používat pouze zevně.
Čistící a ionizační zařízení Aquarion je vysoce výkonné filtrovací zařízení, produkující ionizovanou vodu, bohatou na kyslík a zbavenou těžkých kovů a jedovatých látek. Má filtr, jehož dírky jsou desetkrát menší než viry. Je samočistící, takže částečky špíny a další znečištění se v něm neusazují.

A přesto není Aquarion pouhým filtrem vody. Kromě čištění vody může být použit i na ionizaci vody, tedy tvorbu vody kyselé a zásadité, což přináší mnohé výhody pro náš organismus.

K ionizaci dochází na dvou elektrodách. Opačné náboje se přitahují: molekuly s kladným nábojem jsou přitahovány katodou (ta má záporný náboj), ty se záporným anodou (kladný náboj). Katoda tak přitahuje vápník, sodík, draslík a hořčík, nejdůležitější prvky zasádité stravy.