Chcete poradit, jak upravit a čím doplnit jídelníček?

Alternativní řešení vašich zdravotních problémů

Pomohu vám sestavit rámcový osobní jídelníček. Získáte doporučení jak upravit a čím doplnit svůj jídelníček. Sami si ověřte, že zdravá výživa prospívá našemu zdraví.

Vyplňte dotazník - poradna zdraví
Vyplňte dotazník, jehož data budou odeslána na moji adresu. Dle zaslaných informací vám zpracuji osobního výživový plán! Uveďte proto co NEJVÍCE údajů, aby mohla být doporučení efektivní!Co je poradna zdraví?

Poradna zdraví je nejjednodušším způsobem, jak prakticky poznat, co je zdravá výživa. Napište co nejvíce informací o svém zdravotním stavu a jídelníčku. Emailem potom obdržíte osobní výživový plán. Budete-li jej dodržovat, brzy pocítíte sami na sobě zlepšení zdravotního stavu i kondice.

Vycházím z ověřeného faktu, že SPRÁVNĚ zvolená zdravá výživa významně pomáhá našemu zdraví. Poznal jsem mnoho lidí, kterým stačilo opravdu málo ke zlepšení jejich zdravotního stavu. A to lékaři nad nimi lámali hůl. Když potom takový člověk přijde po několika týdnech ke svému lékaři, ten jen může něvěřícně kroutit hlavou. Často to vypadá až neuvěřitelně. Ale POZOR! Mnohdy je to otázka několika týdnů či měsíců, než dojde k znatelnému zlepšení!

* Příroda je mocná čarodějka a lidský organismus sám o sobě disponuje obrovskou samouzdravovací schopností, kterou je třeba jen správně využít.

Máte-li zájem a chuť řešit své zdravotní problémy touto cestou, vyplňte následující formulář.

Dotazník poradna zdraví

Vyplňte prosím MAXIMUM informací /viz. výše/ o Vašem zdravotním stavu, současné kondici, subjektivních potížích apod. Čím více informací poskytnete, tím KONKRÉTNĚJI mohu Váš dotaz zodpovědět.

Během několika dní vám přijde email, kde budou všechna základní doporučení. Samozřejmě se potom můžete ptát dále, bude-li vám cokoli nejasné, či budete-li chtít cokoli upřesnit či objasnit.

Co ještě můžete udělat?

Je však lépe volit komplexní řešení, které získáte v poradně ABC výživy.


* Tučně zvýrazněná pole s hvězdičkou je NUTNO vyplnit.

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Ulice:
PSČ a Město: *

 
Povolání:
Datum narození:
Datum narození slouží pro doplnění údajů o vaší osobě -- čistě pro diagnostické účely
Dotaz: *
Do této kolonky vyplňte prosím maximum informací o Vašem zdravotním stavu a současné kondici. Zmiňte veškeré užívané léky.
Ano, chci pravidelně dostávat e-mailové informace o výživě a zdraví. ZÍSKÁM tak přístup ke všem vydáním Zpravodaje ABC výživy.
Vaše osobní data jsou uchována pouze pro potřeby tohoto webu a je s nimi nakládáno v souladu se všemi zákonnými ustanoveními, vztahujícími se na správu a nakládání s osobními údaji.

Svěřené údaje nebudou poskytnuty žádnému třetímu subjektu!

Poznámka autora: Jsem si vědom toho, že moderní lékařská věda, ve snaze o co nejmodernější a "nejvědečtější" metody léčby nezkoumá vzájemné vazby v našem organismu. Bohužel také přehlíží a zapomíná na staré a osvědčené praktiky, které vycházejí právě ze znalostí těchto souvislostí v lidského organismu.
Ten totiž funguje jako celek a nelze na něj pohlížet jako na "stroj", skládající se z jednotlivých dílů, které lze vyměnit či "odpojit". Kdyby to bylo tak jednoduché, stačily by "servisy" s náhradními díly.

Michael Muselík, ©2001-2021

 


Tento web ABC výživy Vám přináší praktické rady, tipy a informace, jak zdravá výživa prospívá našemu zdraví. Sami se přesvěčte, co Vám prospěje.