Liquid Chlorophyll
pro detoxikaci našeho těla

 1. Vitamíny a minerály
 2. Doplňky stravy
Liquid Chlorophyll - vynikající detoxikační přípravek v tekuté formě
  

Vynikající detoxikační přípravek v tekuté formě.

Obsahuje chlorofylin odvozený z vojtěšky (chlorofylin sodíku a mědi). Chlorofyl vytváří prostředí nevhodné pro růst bakterií, podporuje hojení ran a funkci imunitní soustavy, má velmi silný zásaditý účinek na trávení, pomáhá odstraňovat tělesný pach, zlepšuje dýchání a krevní oběh, podporuje trávení, snižuje únavu, zlepšuje a udržuje dobrou tělesnou kondici. Jednou z jeho mnoha předností je to, že pomáhá zachovat optimální činnost střev.

Složení:
obsah ve 100 g: Chlorofyl 0,3 g (purtifikovaná voda, rostlinný glycerin, mátový olej, sorbát draselný, kyselina citrónová)

Co jsou to toxiny?
Toxiny jsou určité látky, které dráždí a mají na lidské tělo škodlivé účinky. Ničí naše zdraví nebo ztěžují biochemické funkce či funkce orgánů. K tomu může dojít z několika důvodů, např. kvůli nevhodné výživě nebo vedlejšímu účinku léků. Toxicita má ve 21. století mnohem větší rozměry, než tomu bylo dosud. Když pomineme znečištění ovzduší a vody, radiaci a jaderné elektrárny, nyní máme mnoho nových a silnějších chemikálií. Jíme nové druhy chemických látek, užíváme spoustu různých léků, konzumujeme více cukru a upravených potravin a ničíme si zdraví denním užíváním různých sedativ a povzbuzujících prostředků.

Vojtěška je jednou z nejdůkladněji sledovaných rostlin a jedním z nejlepších zdrojů bílkovin, chlorofylu, karotenu, vitaminu A (vitamin A1), vitaminu D (vitaminu D2), vitaminu E (tokoferolu), vitaminu B (vitaminu B6) a vitaminu K (vitaminu K1) a je bohatá na trávicí enzymy. Vojtěška byla po celém světě využívána jako posilující látka již před několika staletími. Podle důkazů prokázaných experimenty může pomoci vyloučit škodlivé látky, které se dostávají do jater a tenkého střeva s jídlem, dříve, než tělu uškodí. Může napomoci odplavení toxinů a neutralizaci kyselin. Potraviny, které obsahují velké množství chlorofylu, alkalizují a detoxikují tělo, ale především játra.

Chlorofyliny hrají důležitou roli při vnitřní detoxikaci těla a apomáhají tomu, abychom si zachovali dobrou kondici a zdraví. Vnitřní detoxikací rozumíme procesy, které neutralizují, přeměňují nebo odplavují toxiny z těla pomocí systému níže uvedených orgánů:
Dýchací orgány – plíce, průdušky, krk, vedlejší nosní dutiny a nos.
Žaludek a střevní systém – játra, žlučník, tlusté střevo a celý trávicí systém.
Močové orgány – ledviny, močový měchýř a močovody.
Kůže – potní a mazové žlázy a slzní kanálky.
Lymfatický systém – mízní cévy a uzliny.

Ale proč je tak důležité zachovávat optimální funkci detoxikačních systémů našeho těla?
Protože jsme všichni denně vystaveni působení toxinů nejen z vnitřních, ale i vnějších zdrojů. Toxické látky se obvykle dostávají do těla z vnějších (exogenních) a vnitřních (endogenních) zdrojů. O toxicitě v těle můžeme hovořit, jeli v něm více toxinů, než je množství, které jsme schopni metabolizovat a vyloučit. Homeostáza znamená, že je naše tělo v rovnováze. Tato rovnováha se naruší, jestliže konzumujeme více jídla, než které jsme schopni zužitkovat nebo když se do těla dostanou toxické látky. Toxicita závisí na koncentraci toxinů, na tom, jak často je přijímáme a jak jsou silné.

Toxiny, např. insekticidy a určité léky, mohou bezprostředně vyvolávat řadu příznaků. Spíše ale způsobují dlouhodobé problémy, jako např. azbest, který zapříčiňuje rakovinu plic.

POZOR!

Důležité informace

Cena pro členy spotřeb. sítě CaliVita  790,- Kč 
maloobchodní cena           1051,- Kč

Zakoupením tohoto přípravku se můžete stát členem spotřebitelské sítě CaliVita a potravní doplňky CV nakupovat s 30% slevou !

• V případě zájmu o členství objednejte tento produkt ZDE.

[NAHORU]