Doplňky výživy CaliVita pro lepší zdraví
100% přírodní, bez vedlejších účinků

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje, a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

  1. Vitamíny a minerály
  2. Doplňky stravy

Nejprodávanější výrobky

Dotazy

Doplňky výživy CaliVita | Hubneme s CaliVita | Elektronický obchod | Ceník

Proč jíst doplňky výživy?

Abyste měli JISTOTU, že děláte maximum pro své zdraví.
Aby vaše tělo mělo VŠECHNY vitamíny, minerály a další nezbytné živiny.

Jak volit doplňky výživy, aby skutečně pomáhaly?

Doplňky výživy doplňují naši stravu a dodávají, co organismu chybí

Dokážete si představit, že bychom jedli jen superzdravou stravu? Ráno bychom z jedné tuby vytlačili snídani, odpoledne z jiné tuby oběd. A večeře? Raději ani nemyslet. Vychutnali byste si takové jídlo? Pravděpodobně ne.
Jak to ale vymyslet, abychom si na jídle pochutnali a současně dodali tělu potřebné živiny?

Vědci a lékaři vymysleli a vyrobili doplňky výživy, které jak název říká, doplňuji naši výživu. Dodají nám potřebné vitamíny a minerály, aby naše tělo nestrádalo jejich nedostatkem. Jsou opravdu tolik důležité?

Moderní doplňky výživy Calivita

Jak poznám, chybí-li mi nějaký vitamín?

To, že našemu organismu chybí nějaký vitamín, lze objektivně určit pouze rozborem krve. Existují však určité varovné příznaky, podle nichž můžeme usuzovat na nedostatek daného vitamínu. Můžete se také podívat do literatury, které je na pultech našich knihkupců přehršel.

Ale co když nemáte žádné příznaky a nic vás nebolí? V tom případě gratuluji. Avšak pozor! Lidský organismus je natolik důmyslný stroj, sestavený pro přežití, že dokáže tento nedostatek krýt velmi dlouhou dobu. Jakmile však překročíte určitou hranici, organismus se zhroutí a VY onemocníte. Jak tomu předejít?

Proč vlastně jíme?

Jíme proto, abychom žili. Abychom dodali tělu všechny nezbytné živiny. Proto je kvalita naší stravy tolik důležitá. Najíte se, uspokojíte své chutě, naplníte žaludek, ale dodali jste svému tělu všechny potřebné vitamíny a minerály? Pokud si myslíte že ano, přečtěte si tento článek a možná pochopíte více.

Je to jako při mytí či koupání. Umyjete-li se jen vodou, jste umytí. Ale jste i čistí? Použijete-li mýdlo, máte jistotu, že jste se umyli důkladně.

Jaká je současná zdravá výživa?

Současná, reálná zdravá výživa je koncipována tak, že jíme potraviny, které našemu tělu škodí co nejméně. Kvalitu potravin a jejich zpracování neovlivníme. S tím se prosím SMIŘME. Co však můžeme ovlivnit a s čím bychom se neměli smířit, je přehlížení a ignorování tohoto faktu. Buďme o krok napřed a přistupujme aktivně k péči o vlastní zdraví. Myslím si, že to je ta nejlepší investice v našem životě. Co myslíte?

Jak aktivně pečovat o své zdraví?

Začněme, jak jinak než jídelníčkem. Vyřaďme potraviny, které nám škodí a naučme ae je navzájem kombinovat. Tuto změnu umocněme kvalitními doplňky výživy, které tělu dodají potřebné vitamíny a minerály. Jsem přesvědčen, že naše zdraví se takovou péči zaslouží.

* Přečtěte si článek Potřebujeme opravdu doplňovat vitamíny a dozvíte se více.

Nyní víme, že doplňky výživy potřebujeme, chceme-li být zdraví TRVALE. Počkejte! Ještě chvíli stůjte. Rád bych vám řekl ještě pár slov o kvalitě a složení doplňků výživy.

Které doplňky výživy zvolit?

Opět jeden příklad. Vezměne kosmetiku. Spoustu výrobců. Mnoho značek. Podle čeho si vybíráte pleťové krémy? Podle složení, obsahu účinných látek, ceny? Určitě ale chcete, aby výrobky byly kvalitní a cenově dostupné. Podívejte se na složení těch kvalitních krémů. Proč obsahují vitamín A, vitamín E, vitamíny B, koenzym Q10 a další tajemné, ryze přírodní a tělu přirozené přísady? Protože fungují!

Doplňky výživy: Budu se po nich cítit lépe?

Proč by se naše pleť měla mít lépe, než náš organismus? Ten to přeci potřebuje více! Budeme-li tělu dodávat tyto vitamíny a minerály vnitřně, prospějí nejen našemu organismu, ale i naší pleti. Naše pokožka je součástí našeho těla. Je vyživována současně i s naším organismem. Zevnitř. Veškeré nedostatky, které se projeví na povrchu, mají svou příčinu uvnitř. V našem organismu. Myslete na to!

Teď už zbývá jediné. Vybrat ty nejlepší doplňky výživy. Které to jsou? Jak je vybírat? Přečtete si Průvodce nákupem vitamínů a dozvíte se všechna důležitá kritéria, která bychom neměli zanedbat při nákupu doplňků výživy.

RADA NA ZÁVĚR: VOLTE to nejlepší pro sebe i své zdraví! Dejte svému tělu vše co potřebuje

Chcete-li kvalitní doplňky výživy za rozumné ceny, můžete s jistotou zvolit doplňky výživy Calivita. Získáte navíc bohatý informační servis a poradenskou službu.

Členství Calivita ZDARMA


KLIKNĚTE a vstupte do obchodu, kde můžete vybírat z více než 70 výrobků. Najdete tam i velmi speciální doplňky výživy, které jinde NEKOUPÍTE.


PS: Myslete na své zdraví. K čemu nám budou všechny hmotné statky, nebudeme-li je moci plně využívat? Buďte chytří a předcházejte svým zdravotním problémům. Jezte doplňky výživy. Posílíte svůj organismus a PŘEDEJTETE mnoha nemocem.

podpis

Michael Muselík
ABC výživy
**  Jak zdravá výživa pomáhá našemu zdraví? Klikněte a dozvíte se více!

Doplňky výživy Calivita. Jak pomáhají našemu zdraví. Proč jsou doplňky výivy nepostradatelné?