ENERGY&MEMORY
pomocník pro naši paměť

  1. Vitamíny a minerály
  2. Doplňky stravy
Energy&Memory
  

Přípravek zvyšuje psychickou výkonnost, koncentrační schopnost mozku, a tím i naši duševní zatížitelnost. Pozitivně ovlivňuje intelektuální schopnosti a zlepšuje paměť.

V našem mozku se nachází nejméně 25 miliard nervových buněk. Ty jsou propojeny miliony nervových vláken, díky nimž je každá buňka v neustálém spojení s dalšími tisíci buněk. Komunikaci, která mezi nimi probíhá, zajišťují bioelektronické proudy a látky, jejichž úkolem je přenos informací. S jejich pomocí se informace dostanou až do "cílové stanice". Nervové buňky jsou velmi citlivé a snadno se poškodí, dokonale fungovat dokáží pouze za odpovídajících okolností.

Paměť je závislá na koordinované činnosti různých částí našeho mozku. Nejsou-li zajištěny předpoklady a látky potřebné k fungování našeho organismu v dostatečném množství a kvalitě, nastanou různé poruchy, dokonce může dojít i k odumírání části nervových buněk.

Přibližně každým sedmým rokem se naše buňky obnovují. V průběhu stárnutí však postupně ztrácíme své mozkové buňky, a to vlivem zvyšujících se stresových vlivů, deprese a nedostatku odpovídající "mozkové stravy". V důsledku toho se snižuje schopnost mozku uchovávat informace, což může způsobit zapomnétlivost.

Zvýšený úbytek funkční nervové tkáně se může stát příčinou vážných onemocnění (Parkinsonova nebo Alzheimerova nemoc). Jedna z možných příčin může pramenit z destrukčního účinku volných radikálů. Náš mozek je orgán, který má zdaleka největší spotřebu kyslíku, a tím je i nejvíce ohroženým orgánem našeho těla.

V průběhu stárnutí klesá antioxidační aktivita buněčných mitochondrií. V důsledku toho způsobují destrukční volné radikály oxidaci tuků, čímž se poškozují citlivé buněčné membrány a tím i buňky. Důsledkem toho jsou mimo jiné nedostatek energie, chronická únava, degenerativni onemocnění a poruchy paměti.

Zdraví našeho těla a naši paměť ničí i jiné faktory. Vyjmenujeme pouze ty nejznámější, jako např.: alkohol, kouření, prášky na spaní, uklidňující prostředky, špatné prokrvení mozku, nedostatečná funkce štítné žlázy, neustálý a intenzivní stres, deprese, nesprávné stravování, lenost fyzická i myšlenková.

Urychlenému chátrání naších mozkových buněk můžeme zabránit a naši dobrou fyzickou kondici můžeme uchovat, pokud budeme ve věku nad 30 let pravidelné užívat potravní doplněk, který podpoří činnosti našeho mozku i svalstva. Takovým produktem je Energy&Memory obsahující cholin a lecitin, které jsou nezbytné pro obnovení mozkových i svalových buněk, antioxidanty - vitaminy C a E, zinek a selen, dále hořčík nepostradatelný při tvorbě energie a přenosu vzruchu, resp. guaranu s povzbuzujícími účinky.

K optimální výkonnosti a k učení potřebuje náš mozek lecitin. Cholin, který je součástí lecitinu, potřebujeme k přenosu nervových vzruchů. Sehrává důležitou roli při uchovávání vzpomínek. Jeho nedostatek způsobuje poškození krátkodobé paměti. Tento problém se může vyskytnout jak u školáků, tak u dospělých, častějším jevem je však u lidí starších.

Vitaminy C a E působí synergicky, tzn. jsou-li podávány současně, jejich účinky se násobí. Vitamin E odklízí z buněčné membrány nebezpečné volné radikály, vitamin C zabraňuje tomu, aby docházelo k řetězovité produkci volných radikálů. Antioxidační účinky obou vitaminů posilují zinek a selen. Hořčík zastává nepostradatelnou roli při aktivitě enzymů, při přijímání vápníku a draslíku. Pomáhá nám vyhýbat se depresím, závratím, svalové slabosti a svalovým třesům, srdečním onemocněním, vysokému krevnímu tlaku. Jeho nedostatek narušuje přenos nervových a svalových impulsů, způsobuje citlivost a nervozitu.

Guarana se užívá jako běžný přípravek na povzbuzení. Celé generace ji používají proti únavě. Podporuje činnost centrální nervové soustavy a nadledvinek, výsledkem které je pocit psychické svěžesti a zlepšení činnosti srdce a cévního systému. Výsledky mnoha výzkumů svědčí o tom, že u sportovců může zvyšovat sportovní výkony, svalovou sílu a výdrž.

Tři tablety denně užívané po jídle, mohou ve značné míře zlepšit kvalitu našeho života. Přesvědčte se i vy o pravdivosti výše uvedených informací!

Komu se doporučuje užívání E&M?

[NAHORU]

Koupí výrobku NOPALIN získáváte ZDARMA členství v sítí CaliVita. Více informací ZDE