Hubnutí s doplňky výživy CaliVita

  1. Vitamíny a minerály
  2. Doplňky stravy

Doplňky výživy CaliVita | Hubneme s CaliVita | Elektronický obchod | Ceník

Přehled doplňků výživy CaliVita k redukci hmotnosti

Bez pravidelného užívání doplňků stravy s odpovídajícím složením se proces hubnutí, který je zpočátku úspěšný, zpomalí a posléze se téměř úplně zastaví. Tento nedostatek pomohou odstranit některé z následujících výrobků CaliVita

Slim FormulaSlim Formula NOVINKA

Tento komplexní doplněk stravy, který podporuje hubnutí, resp. udržení tělesné hmotnosti, poskytne účinnou pomoc všem, kteří jsou schopni udělat něco v zájmu dosažení původní hmotnosti, a to především jedincům, kteří provádějí pravidelnou fyzickou aktivitu.

Složky komplexního přípravku na hubnutí působí přirozenou cestou a synergickým způsobem podporují úpravu narušené rovnováhy látkové výměny našeho těla. Úspěch či neúspěch diety na hubnutí závisí na tom, zda je náš organismus schopen efektivním způsobem přeměnit potravu na energii či nikoli.

Doplněk stravy obsahuje účinné látky, které podporují detoxikaci těla, vylučování odpadních látek, trávení a činnost střev: zelený čaj, zázvor, výtažek z kurkumy, mletý fenykl, nopál, který je bohatý na rostlinnou vlákninu a minerální látky, jakož i látky, které způsobují úbytek na váze a zvyšují produkci tepla: chrom (v chelátové formě), l-karnitin (aminokyselina, která spaluje tuky a přeměňuje energii) a výtažek z rostliny Garcinia cambogia, která obsahuje značné množství hydroxycitrátu.

Dávkování:
3x1 tableta denně

Koupí tohoto výrobku získáte členství Calivita ZDARMA

* Více informací o tomto přípravku najdete ZDE

Advanced Fat BurnersADVANCED FAT BURNERS

Tablety s vyšším účinkem spalování tuků, pro sportovce a pro lidi se sportovní životosprávou.

K čemu slouží:

Dávkování:
1-3 tablety třikrát denně v závislosti na hmotnosti a na cíli, kterého chceme dosáhnout.

Fat AbsorberFAT ABSORBER

Kapsle obsahující rozdrcená semínka jitrocele a glukozoamin, vážou na sebe zplodiny z látkové přeměny a tuk. Doporučujeme těm, kteří dodržují redukční diety nebo mají sportovní životosprávu.

K čemu slouží:

Dávkování:
1 kapsle třikrát nebo čtyřikrát denně.

NopalinNOPALIN

Nopalin je přípravek, který obsahuje sušenou nať nopálu, bohatou na vitaminy, minerální látky a vlákniny. Má jedinečné postavení v okruhu potravinových doplňků, protože vedle svého účinku na regulaci metabolismu obsahuje také živiny užitečné pro organismus.

K čemu slouží:

Dávkování:
3×2 tablety před jídlem

Koupí tohoto výrobku získáte členství Calivita ZDARMA

YuccaYUCCA

Rozdrcené stvoly juky. Patří mezi palmy rodu liliovitých. Juka je nazývána "stromem života", je vynikající na očištění, na odbourání jedů a na podporu obranyschopnosti v organismu.

K čemu slouží:

Dávkování:
Začněte s 1-2 kapslemi denně. Po několika dnech je možné dávku zvýšit na 2-4 kapsle. Při drastické detoxikační kúře lze používat 3 kapsle třikrát denně. Dbejte na dostatečný příjem (neslazených) tekutin.
KLIKNĚTE a PODÍVEJTE se na další výrobky CaliVita

ZDE je komplexní postup hubnutí. Klikněte a čtěte jak na to.