Rostlina se zázračnými účinky - Polinesian NONI

  1. Vitamíny a minerály
  2. Doplňky stravy

NONI posiluje imunitní systém a to tím, že upravuje funkce buněk, přičemž dochází k regeneraci buněk poškozených.

„Než jsem NONI zavedl do své lékařské praxe, sám jsem ho vyzkoušel a byl s ním velice spokojen. Kvůli bolestem zad jsem nemohl spát v pozici na břiše a NONI se nepostaralo pouze o toto, vyřešilo také bolesti v mém levém rameni. Dále mi pozvedlo můj energetický potenciál.“
Dr. Bloss, ortopedický chirurg

Blahodárné účinky Noni:

NONI

Objednat NONI

Komu může prospívat užívání přípravku Polinesian NONI od 4Life?

Jako velice účinná prevence onemocnění může sloužit džus NONI každému, kdo je vystaven vlivům, které s sebou přináší současná civilizace:

Proč je účinek NONI tak výjimečný?

Jak působí?

NONI
Objednat NONI

Každý dobře ví, jak důležitá je pro náš organismus konzumace čerstvé syrové zeleniny a ovoce. Vitaminy, minerální látky a vlákniny, které jsou v nich obsažené, jsou základem našeho zdraví. Noni (Morinda citrifolia) však svým obsahem živin a širokým spektrem účinnosti přesahuje vše, co jste doposud poznali.

Historie rostliny

Rostlina Noni je známá již více než 2000 let. Putovala s původními obyvateli jižního Pacifiku na Tahiti, Havaj, do Malajsie, všude tam, kde mohla růst a rozmnožovat se v čisté vulkanické půdě.

Původní obyvatelé francouzské Polynésie kolonizovali ostrovy Pacifiku. Při svých cestách z jednoho ostrova na další si sebou vzali i své posvátné rostliny. Byly to odrůdy poskytující základní potraviny, stavební materiály a léčiva. Zkušenosti s jejich blahodárnými účinky si Polynésané předávali z generace na generaci.

Tato rostlina se stala světoznámou v oblasti Karibského moře.

Tradiční využití noni

Noni byla považována za rostlinu potlačující bolest. Kromě toho byla doporučována při odřeninách či zlomeninách. V jižní Asii používali noni při bolestech krku a pro ošetření úst a dásní. Na Filipínách považovali noni za čističe střev a využívali jí pro zbavení organismu od parazitů.

Havajští domorodci konzumovali šťávu z plodu noni kvůli jejím vynikajícím účinkům (léčení cukrovky, srdečné potíže, vysoký krevní tlak).

Plod také užívali zevně: jako obklad při kožních problémech tváře a při léčení různých kožních ran. Kromě plodu má velmi dobré účinky na organismus i kůra - má astringentní (stahující - zmírňuje krvácení) účinky. Listy používali k léčení tuberkulózy, artritidy, revmatizmu.

Na ostrovech jižního Pacifiku se tato rostlina stala součástí polynéské kultury. Léčebné účinky noni znají obyvatelé Havaje, Filipín či Malajsie. Ovšem je zajímavé, že pro Západ byla tato rostlina až dosud neznámá.

Účinné látky

Noni obsahuje 18 aminokyselin, které podporují zpevňování svalů a zabraňují jejich ochabování. Jejich účinek se ještě zvyšuje pravidelným cvičením. Sodík, draslík, železo, mangan a hořčík, které jsou v noni obsaženy, přispívají k potřebným denním dávkám minerálních látek. Vedle toho v ní byly prokázány i zvláštní účinné látky, kterým tato rostlina vděčí za své mimořádně pozitivní účinky. Protože noni zvyšuje výměnu látek mezi buňkami, zasluhuje si zvláštní pozornost její regenerační účinek na buňky.

Scopoletin a oxid dusnatý

Damnacanthal

Další důležitou účinnou látkou noni je damnacanthal.

Xeronin a proxeronin

[NAHORU]

Objednejte si NONI Objednat NONI