NOPALIN
kaktus který léčí

  1. Vitamíny a minerály
  2. Doplňky stravy

Nopalin má jedinečné postavení v okruhu potravinových doplňků, protože vedle svého účinku na regulaci metabolismu obsahuje také živiny užitečné pro organismus.

Nopalin - doplněk výživy Calivita
   Objednat Nopalin

Jaké jsou zdraví prospěšné, blahodárné účinky Nopalinu?

Nopál je rostlina patřící do kaktusové čeledi Opuntia. Díky svým účinným složkám disponuje řadou léčivých účinků a jeho použití je čím dál tím rozšířenější. Nopalin je přípravek, který obsahuje sušenou nať nopálu, bohatou na vitaminy, minerální látky a vlákniny.

Vedle mnohotvárnosti tohoto přípravku bychom měli vzpomenout jeho jednotlivé přednosti i zvlášť: Nopalin tedy nabízí hodnotnou pomoc při regulaci a snížení tělesné hmotnosti, protože zvýšením pocitu sytosti snižuje chuť k jídlu a chuť na sladkosti.

Dále Nopalin snižuje pravděpodobnost výskytu celulitidy (tedy povolené vazivové tkáně) a přehnané zadržování vody. Reguluje produkci žaludeční kyseliny, snižuje tím pravděpodobnost výskytu žaludečních a dvanácterníkových vředů.

Další výhodou Nopalinu je, že snižuje zvýšenou hladinu cholesterolu a triglyceridů, dále normalizuje hladinu cukru v krvi. Zesílením samoléčebných procesů organismu stupňuje jeho obranyschopnost. Je výborným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, vitaminu C a bioflavonoidů.

Konzumace Nopalinu tedy usnadňuje zachování zdraví a pomáhá v situacích, kdy je narušena rovnováha (homeostáza) organismu.

Nopalin zlepšuje trávení a podporuje hubnutí

Koupíte-li si 2ks výrobku NOPALIN získáváte ZDARMA členství v sítí CaliVita.
Objednejte si Nopalin