Ocean 21
zdraví z oceánů

 1. Vitamíny a minerály
 2. Doplňky stravy
Ocean 21 je mimořádně komplexní výrobek obsahující více než 200 cenných účinných látek
  

Ocean 21 je mimořádně komplexní výrobek obsahující více než 200 cenných účinných látek

Přípravek v tekuté formě z mořských řas, Aloe vera a Pau d¨ Arco s velmi širokým uplatněním, určený pro posílení obranyschopnosti.

Dávkování: 1 x 2 polévkové lžíce denně

Složení: (obsah ve 100 ml)
Purifikovaná voda 29,947 g
Aroma 24,240 g
(hrozny, jahoda, malina, ovoce, karamel)
Sorbitol 20,000 g
Speciální směs 10,486 g
(mořské řasy: Alaria marginata, Ascophyllum nodosum, Chondrus crispus, Fucus vesiculosus, Laminaria digitata, Porphyra yezoensis, Palmaria palmate, Ulva lactuca)
Přírodní šťáva aloe vera 6,765 g
Indický čaj 3,721 g
(Pau D´Arco - 10x koncentrovaný)
Přírodní brusinková šťáva 2,030 g
Výtažek z červené řepy 1,184 g
Výtažek z karotky 1,184 g
Sorban draselný 0,200 g
Benzoan draselný 0,200 g
Komplex stop. minerálů 0,001 g
Jód 667 mg

Flóra oceánů je oproti rostlinám, které rostou v orné půdě, i na začátku XXI. století relativně nedotčena. Řasy staré 70 milionů let si uchovaly svoji přirozenou hodnotu, což se v plné míře projevuje i v přípravku Ocean 21. Mimořádně komplexní výrobek obsahuje více než 200 cenných účinných látek (8 druhů mořských řas, léčivé rostliny, vitaminy, antioxidanty, 24 aminokyselin, enzymy). Mezi nimi nacházíme všechny ty, které jsou zapotřebí k optimálnímu fungování našeho organismu. Jsou to látky, které zajišt'ují zdraví našeho těla i našeho mozku.

Mořské řasy
Kyselina alginóvá zabraňuje vstřebávání toxinů s obsahem těžkých kovů. Vysoký obsah jódu působí preventivně proti strumě a má blahodárné účinky v případě snížené funkce štítné žlázy.
Bór, který řasy obsahují, se zprostředkovaně zapojuje do regulace látkové výměny vápníku a hořčíku.
Mastné kyseliny N-3 snižují hladinu tuků v krvi, působí proti shlukování krevních destiček, mírně zvyšují hladinu dobrého cholesterolu HDL a rozšiřují cévy. Brzdí kornatění cév a snižují krevní tlak.
Díky obsahu vitaminu E, betakarotenu a selenu váží volné radikály a hrají důležitou roli při zpomalení kornatění cév a při posilování obranyschopnosti organismu. Vysoký obsah vlákniny podporuje trávení. V případě zvýšené tvorby žaludeční kyseliny se účinky řas dostaví velmi rychle.

Aloe vera
Je bohatá na vápník a obsahuje i vitamin B12. Podporuje trávení, mízní oběh a funkci ledvin, jater a žlučníku, jakož i funkci T-lymfocytů, čímž zvyšuje obranyschopnost organismu.

Pau d'Arco
Je zdrojem vápníku a železa, které jsou pro náš organismus, obzvláště pro funkci mozku, nepostradatelné. Tato léčivá kůra patří mezi dobře známé adaptogeny, zlepšuje celkový stav organismu a přispívá k dokonalému fungování imunitního systému. Její užívání zlepšuje i vstřebávání živin. Ptisobí rovněž proti kvasinkám a střevním parazitům.

Jak se projevuje praktický význam těchto látek?

Důležité informace

Cena pro členy spotřeb. sítě CaliVita 1325,- Kč 
maloobchodní cena           1689,- Kč

Chcete nakupovat za členské ceny?

[NAHORU]