Přehled vlastností doplňků výživy CaliVita
Vyznačují se farmaceutickou čistotou

Doplňky výživy. Vitamíny a minerály pro vaše zdraví. Přehled nejdůležitějších vlastností jednotlivých výrobků prodávaných v síti CaliVita.

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

  1. Vitamíny a minerály
  2. Doplňky stravy

Doplňky výživy CaliVita | Hubneme s CaliVita | Elektronický obchod | Ceník

Elektronický obchod ABC výživy Přípravky CaliVita jsou 100% přírodního původu, bez vedlejších účinků.
Jsou vyráběny bez cukru, umělých barviv a konzervačních látek. Využívá se nejmodernější existující technologie. Schvaluje je Food and Drug Administration (FDA) - nejlépe vybavená a nejpřísnější kontrolní laboratoř na světě.

Suroviny první jakosti pro výrobu všech výrobků CaliVita jsou nakupovány od nejprestižnějších výrobců specializovaných na suroviny, které se vyznačují farmaceutickou čistotou a ze kterých mohou být vyráběny i léky.
Například zinek použitelný pro výrobu potravinových doplňků lze koupit za desetinu ceny, nežli za kterou se z něj vyrábějí produkty 4Life a CaliVita. Jenom velice malý počet výrobců, distributorů je tak náročný.

Přehled výrobků CaliVita