ZenThonic - vaše zkušenosti

Dodává energii a elán

Členkou společnosti CaliVita jsem se stala v roce 2002. Vedl mě k tomu můj neuspokojivý zdravotní stav a ztráta důvěry v “klasické” léčebné metody. Po odzkoušení všech možných zaručených a osvědčených metod, které mi však nezaručovaly trvalé zlepšení zdravotního stavu, jsem se setkala s paní Soňou Navrátilovou, která mi doporučila produkty firmy a způsob jejich užívání.

V tuto chvíli bych mohla pozitivně psát o mnoha výrobcích firmy CaliVita, které mají zásluhu na mém trvale zlepšeném zdravotním stavu (např. LiverAid, Noni, C 500, Coenzyme Q10 a mnoho jiných), ale já bych se s vámi ráda podělila o své zkušenosti s přípravkem ZenThonic, který na našem trhu není ještě tak dlouho.

Poprvé jsem se s ním setkala v prosinci loňského roku a hned mne velmi příznivě oslovil jak vzhledem, tak i chutí. Proto jsem si ZenThonic koupila a začala ho pravidelně užívat. Brzy jsem se přesvědčila o jeho ohromné energii, kterou mne “nabíjel”. Cítila jsem se plná energie a elánu. Zároveň jsem nepociťovala velkou chuť k jídlu, a tím došlo i k redukci váhy. Podobné zkušenosti mají i mé kamarádky a známé, kterým jsem ZenThonic doporučila.

Závěrem bych chtěla dodat, že užívání ZenThonicu mi pomohlo velmi dobře snášet i letošní dlouhou zimu, a tím se zbavit možných depresí z chladivého a ponurného počasí. Užívání ZenThonicu v tomto období mi nahradilo “dobíjení” energie od přírodního zdroje energie - Slunce. Tento produkt doporučuji všem, kteří jsou apatičtí a chybí jim chuť a elán do života. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že je to ta nejlepší volba.

Marie Benediktová, Prostějov

 

Bič na viry a bakterie

Poslední den loňského roku se náš sedmiletý syn probudil s horečkami, které se blížily k 40 stupňům a opakovaně zvracel. Na jazyku měl nezvykle silný povlak, místy až zelenožlutý, a téměř nemohl polykat. Nejedl, nepil, plakal. Přestože máme tři děti a tedy i nějaké zkušenosti, tento stav byl dost neobvyklý. Návštěvu lékaře jsme zatím odkládali, ale byli jsme ve střehu. (Silvestr se samozřejmě nekonal.) Teprve v odpoledních hodinách a po dvou zábalech jsme do syna dostali trošku čaje, který konečně nevyzvracel, a také kombinaci přípravků ZenThonic a Noni. Nešetřili jsme, Matěj dostával denně 5-7 štamprlí (malých) z obou lahví. Druhý den mu bylo lépe, třetí den už byl téměř v pohodě. Čtvrtý den měl zase krásně růžový jazyk a k našemu překvapení na něm byl malinový “povlak”. Ještě ten den jeho lékařka konstatovala: “Je to spála, ale už na ústupu! Asi má dobrou obranyschopnost.” Byl jsem moc rád, že jsme ZenThonic v prosinci nakoupili, a to ve více kusech s dárkem NONI zdarma.

Měl jsem možnost poznat účinky ZenThonicu také na vlastní kůži. Tu a tam mám zažívací problémy. Někdy se mnou nekamarádí moje slinivka, někdy žlučník. (Kdo zná trochu “řeč těla”, ví, že to právě není skutečnost k chlubení.) Po začátku prosince se rozhodla i slinivka i žlučník, že mě potrápí společně. A to velmi silně! Sníst jsem nemohl naprosto nic, několik dní jsem jen pil. Trpěl jsem úpornou bolestí, která dokáže zdeptat a vehnat slzy do očí. Ale byl prosinec a já jsem musel a chtěl pracovat. Dopadlo to samozřejmě přesně opačně. Skončil jsem na stole. Naštěstí jen na stole masérky se zlatýma rukama i srdcem. (S CV spolupracuje několik takových masérů.) Masáž trvala dlouho a protože je moje masérka kouzelnice, vykouzlila mi extrémně účinné dávkování šťávy ZenThonic (třikrát denně jedno deci po dobu tří dnů, pak tři dny půl deci, pak už jen tři čajové lžičky denně). A věříte, že jsem si dal o Vánocích smaženého kapra a salát? Ano, dal! A ne jeden! A taky nějaké cukroví. My totiž Vánoce máme moc rádi a teď i ZenThonic. A už ho máme doma stále.

Milan Černoch

 

Jsem svěží a odpočatý

ZenThonic jsem si poprvé zakoupil v lednu tohoto roku. První účinek jsem zaregistroval již po týdenním užívání, kdy se u mě znatelně snížila nutkavá potřeba nadměrné konzumace jídla. Následkem je, že vážím o dvě kila méně. Zároveň s tím jsem zaznamenal, že se probouzím ráno svěží a odpočatý. Neodpočine si jen mé tělo, ale i mé oči. Protože jsem krátkozraký, předtím jsem trpěl problémem zvýšené únavy očí. To se ale změnilo a patřičně jsem to ocenil zvláště za volantem, kdy mám rychlejší reakce. Nyní užívám ZenThonic již třetím měsícem a můžu potvrdit, že splnil mé očekávání, protože se celkově cítím mnohem lépe než před jeho užíváním. Dá se jednoduše říci, že jsem ve formě!

Petr Vlček, Brno