ZenThonic
energie slunečních paprsků

 1. Vitamíny a minerály
 2. Doplňky stravy
ZenThonic

Jedná se o jedinečný produkt nové generace, který dokáže řešit problémy jak na fyzické tak i mentální na emocionální úrovni.


ZenTonik je nový výrobek složený výhradně z čistých ovocných léčivých šťáv, který v sobě koncentruje mocnou energii slunečních paprsků a harmonizující vliv přírodních látek. Hlavní složkou je ovoce Mangostan, které je ve své domovině velmi vzácné a přezdívá se mu "král ovoce" nebo také " ovoce bohů".

Chci objednat přípravek Zenthonic


Složení:
MANGOSTAN
ČERVENÉ HROZNY
JAHODY
BRUSINKY
MALINY
TŘEŠNĚ
JABLKY
BORŮVKY
HRUŠKY

SYROVÉ OVOCNÉ ŠTÁVY mají pro zdravý chod organismu zásadní význam. Vařená, pečená a rafinovaná strava neobsahuje "živé" látky pro tělo tak důležité! Látky obsažené v syrových šťávách se vstřebávají jednodušeji, rychleji a v neporušené podobě, tak jak je příroda vytvořila. Ovocné šťávy obsahují významné množství živin, které stimulují každou buňku organismu ke správné činnosti. Doslova dynamizují a omlazují. Obnovují správný chod tělesných systémů a podporují samoléčebné schopnosti, které se také pomocí tzv.neživé stravy postupně vytrácí!

ZenThonic - vaše zkušenosti

Jak nám může mangustan a směs ovoce pomoci?

 • Obsahuje koncentrovanou sluneční energii.
 • Pomáhá tělu kontrolovat hmotnost tím, že detoxikuje. Činí hladovku a detoxikační kúru ještě účinnější, skvěle se uplatní při hladovkách spojených s pitím šťáv.
 • Vláknina a ovocné kyseliny podporují trávení a funkci střev.
 • Vzbuzuje pocit nasycení.
 • Pomáhá regulovat krevní tuky, cukr a tlak.
 • Příznivě ovlivňuje funkci nervového systému, zlepšuje náladu.
 • Zpomaluje předčasné stárnutí.
 • Zvyšuje odolnost imunitního systému, podporuje protizánětlivé mechanismy těla.
 • Posiluje dásně.
 • Ochraňuje oční čočky a pročišťuje zrak.

Základní složkou ovocné esence ZenThonic je Garcinia mangostana, tedy mangustan, který není identický s ovocem zvaným mango.

Mangustan: OVOCE BOHŮ

Pro národy žijící v asijských pralesích je mangustan velmi cenné ovoce, které se rovněž označuje jako „Ovoce bohů”. Mangustan je v Evropě a v Severní Americe téměř neznámý, protože klima v těchto oblastech je zcela odlišné než v jeho domovině.

Mezi složkami produktu ZenThonic můžeme najít téměř všechny prvky výživy (biochemické stavební bloky) stejně jako fyziologicky zdravé vibrace (bioinformační faktory) a jsou vynikajícím doplňkem vyrovnaného jídelníčku. Tyto vibrace nás zasahují prostřednictvím sluneční energie a jsou nezbytné pro harmonické fungování těla.

Legenda
K ránu se nad džunglí v jižní Asii začala pomalu rozplývat noční mlha. Je sice ještě brzy, ale ve vesnicích a městech se již začal rozlévat hluk pouličních prodavačů. Zdálo se, že vše probíhá stejně jako každý den, ale přece se něco změnilo. V tropech je většina ovoce i zeleniny k dispozici po celý rok, ale dnes se na trhu objevilo něco, co vyvolávalo napětí. Taková událost se odehraje jen dvakrát během roku. Je doba sklizně plodů, které jsou považovány za krále mezi ovocem. Ovoce zvané mangostan patří již odedávna k nejcennějším v jižní Asii. Podle legendy je objevil Buddha, který jel na bílém slonu v džungli. Když zjistil, jak je toto ovoce prospěšné, přinesl je lidem jako dar nebes. Proto jej v Asii považují za jeden z nejcennějších plodů a je jim bližší než jakékoliv jiné ovoce z deštného pralesa. Mangostan se tam považuje za krále ovoce. Jak si zasloužil tento přívlastek? Hlavním důvodem je role, kterou hraje v jihoasijské medicíně. Tradičně se podává při horečkách a působí proti všem možným infekcím. Asijští lidé se nám v mnohém podobají. Uvědomili si, jaký má mangostan význam a začali jej využívat. Ale to, co na ně mělo především hluboký vliv, je charakteristická chuť dužiny, která se jen těžko popisuje, přestože je pro ty, kteří ji jednou ochutnali, zcela nezapomenutelná.

Očima odborníka
Mangustan obsahuje zvláště velké množství xantonu, flavonoidu se silnými antioxidačními účinky, ale také celou řadu jiných antioxidantů: polyfenolů a katechinů. Produkt ZenThonic je kromě mangustanu obohacen i o červené hrozny, borůvky, jahody, maliny a jablečný a hruškový koncentrát. Toto ovoce je kromě enzymů, vitaminů, stopových prvků a antokyanů bohaté na takové prospěšné látky jako je kyselina elagová, fytová a chlorogenová, stejně jako na vlákninu. Každé ovoce samo o sobě představuje koncentrovanou sluneční energii a bohatý zdroj různých ochranných a výživných složek. Dohromady nabízejí téměř všechny vitaminy, minerály, enzymy a vlákninu, které tělo potřebuje.

ZenThonic
  
 • Zralý mangostan připomíná mandarinku, ale má tmavě fialovou měkkou slupku a sněhově bílou dužninu.

V tropickém podnebí trvá deset let, než se urodí první ovoce mangostanu. Tento strom dosahuje výšky až 25 metrů a každoročně se na něm urodí tisíce plodů.

Cena včetně DPH: 1 657,00 Kč
Cena pro členy spotřeb. sítě CaliVita 1 275,- Kč

OBJEDNAT | NAHORU