Co jste napsali o ABC výživy“
aneb vaše názory mi pomáhají

Chcete-li se podělit o své názory, postřehy či zkušenosti s ostatními čtenáři, napište mi email, využijte knihu hostů, či diskusní fórum.Dobrý den,
jen jsem vám chtěla říci a poděkovat za tak skvělé stránky:o). Přečetla jsem úplně všechno a jsem nadšena.
Děkuji vám mockrát. Lucie

# # #

Dobrý den,
děkuji za rady,určitě se vydám touto cestou,i když to nebude snadné chci to zkusit. Ještě jednou děkuji Vrbová

# # #

Dobrý večer pane Michaeli,
ještě jednou Vám děkuji za zaslané infomace. Pokyny se řídím a zatím jsem bez problémů i po vysazení kortikoidů, jejichž vysazení či snížení dávky mi vždy způsobilo potíže. Opravdu bude problém asi v pšenici, po vašem upozornění jsem se začala pozorovat a krajíc chleba mi způsobil nadýmání a následný problém se střevy.

děkuji Vám za cenné rady, s pozdravem Michaela

# # #

Vaše rady jsem tak nějak předpokládala. Věděla jsem, kde mám slabiny, a je to změna, která bude vyžadovat déle času k úplnému zvládnutí...nicméně se skutečně snažím dávat si pozor na to, co jím, pozoruji změny v tom smnyslu, že již mám lepší trávení, nemám pocity nafouklosti po každém jídle, atd.

Co mně ale překvapilo, byl Váš odkaz na stránkách webu ABC výživy na článek o kombinování potravin - co se může jíst spolu a co ne...je to velmi zajímavé, ovšem myslím si, že v praktickém životě se těmito pravidly zas až tak úplně 100% řídit nelze. Ale rozhodně je dobré o všech těchto problematikách vědět a alespoň trochu si na to dávat pozor.

Jěště jednou moc děkuji a přeji příjemný den.

S pozdravem Lucie

# # #

Musí to být hodně náročné - to, co děláte. Dovedu si to představit. Obdivuju takové lidi, jako jste Vy, co pomáhají ostatním a mají na to trpělivost.

Mějte se krásně a užívejte léta! :-)) A ať Vás žádný bacil nechytí!!

Petra

# # #

děkuji moc za informace, pomohl jste mi utřídit si konečně informace.

Mockrát děkuji a mějte se krásně.

# # #

velmi Vám děkuji za rychlou odpověď a za užitečné rady. Vaše výrobky prostuduji a případně objednám lactobacilus již užívám. Opravdu Vám mnohokrát děkuji za Vaši rychlost a ochotu.

S pozdravem Michaela

# # #

Moc Vás zdravím! Porozuměla jsem všemu, co jste mi napsal a doporučil. Moc Vám tímto děkuji za odpověď. Zatím se mi docela daří udržet nový směr, co se týká úpravy stravování a jídelníčku, za což jsem moc ráda. V podstatě už tři měsíce je to dobré i s váhou, to jsem vůbec sama překvapená, protože opravdu nepřibírám! Tomu jsem vůbec nevěřila, že by se mi to tak dařilo! Jen kdyby to vydrželo! No musím se snažit, tím víc, když vidím, že ono to opravdu jde. Zrovna v pátek jsem opět zabrousila do obchůdku se zdravou výživou a nakoupila zas pár nových věcí :-)) Baví mě to zkoušet a ochutnávat. Momentálně jsem naprosto nadšená z pohanky. To jsem ani netušila. Ono když se s tím člověk doma nesetká, tak potom všecko objevuje až nějak sám a dodatečně.

Moc děkuji za odpověď.

A to pevné zdraví přeji také Vám!!!

Petra

# # #

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za všechno, co jste pro mě udělal. Díky stravování dle krevních skupin, se cítím o 80 procent lépe. Nyní již vím, co jsem dělala ve výživě i v životě špatně. Špatně jsem se stravovala, hodně moc pracovala, často i na úkor svého zdraví. Neprožívala jsem nic hezkého, aby mě to mohlo potěšit, nebo jsem to pro samou práci ani snad nevnímala. Dnes je tomu jinak.
Tak se mějte moc hezky a věřím, že takto pomůžete ještě mnoha lidem.
S úctou paní H. A.

# # #

Ahoj Michale,
chci ti jen moc poděkovat za tvoje internetové stránky a za poštu která mi pravidelně chodí. Je to moc zajímavé a inspirující. Přeji Ti mnoho štěstí a úspěchů v další práci.

Pěkný den přeje Hanka.

# # #

Mily pan Muselik,
Som vam velmi vdacna za vase rady, vdaka ktorym sa mi podarilo zhodit par kil a takisto sa citim po uprave mojho jedalnicka omnoho lepsie, mam viac energie a rano sa budim s chutou do noveho rana... Dakujem

vasa Terka (SR)

# # #

Se zasíláním informací v této formě jsem moc spokojená...Vyhovuje mi to a často se dozvím nové nečekané novinky z oblasti zdravé výživy...
Mohu jen poděkovat a doporučit :-):-))))))

Katka

# # #

Služby servera ABC výživy a hlavne jeho hlavného tvorcu, pána Muselíka, je v súčasnosti jeden z mála skutočne profesionálnych zdrojov informácii pre tých, ktorým záleží na svojom zdraví , či hladajú pomoc so svojimi zdravotnými problémami...

Zuzana

# # #

Vážený pane Muselíku,

na Vaše stránky mě přivedly zdravotní problémy, způsobené dílem věkem - říká se že je slušné aby nás v tomhle věku něco bolelo a očekává se to-, dílem špatným životním stylem a stravováním. Díky svému cholestetrolu a triglyceridům jsem, také podle dobrých rad vašich stránek, radikálně změnila jídelníček nejen sobě ale i mým blízkým..Dnes už vím, že i zdravá strava je chutná a stravou jde ovlivnit nejenom zdravotní stav, ale i stav mysli. Děkuji Vám, že ve své činnosti neúnavně pokračujete a ráda si ABC čtu.

S pozdravem M. Šantrůčková

# # #

Timto Vam chci podekovat za dlouhodobe pravidelne posilani clanku o vyzive. Vzdy si je velmi rada prectu a na zaver si z nich vezmu nejake ponauceni,jak zlepsit sve zdravi. Jeste jednou dekuji a nashledanou!

Vase ctenarka AnjA :-)

# # #

Mockrát Vám děkuji. Proč jsem se rozhodla pro Váš zpravodaj je z důvodu, že jsem se své zdravotní problémy rozhodla, na základě rady lékaře z celostní medicíny, řešit zdravou stravou. Ovšem mám v této oblasti velmi málo informací, nedokážu ještě posoudit, jak rozlišit potraviny zdravé a nezdravé, nebo dokonce škodící. Hledám i mnoho receptů jídel, která by byla chutná, ale zároveň nezatěžovala můj organismus, naopak, aby prospívala mému zdravotnímu stavu. Při přípravě jídel jsem zvyklá používat tradiční běžné potraviny a chtěla bych se naučit je nahrazovat zdravými. Takže cokoliv z oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu mi pomůže a budu vám za to velmi vděčná.
Mockrát tedy ještě jednou děkuji.

S pozdravem Blanka

Kontakty na redakci: ABC výživy, Michael Muselík, Tel.: 604 690 327
Email: redakce ABC výživy

Autor využívá moudrost orientální medicíny, kterou se snaží skloubit s nejnovějšími vědeckými poznatky o výživě podle krevních skupin. To vše aplikuje do současných podmínek. Může být výživa i naším lékem? Jděte na ABC výživy http://abcvyzivy.cz a zjistěte to!

Michael Muselík, ©2001-2024

 


Tento web ABC výživy Vám přináší praktické rady, tipy a informace, jak zdravá výživa prospívá našemu zdraví. Sami se přesvěčte, co Vám prospěje.