Možnosti spolupráce

Chtěli byste se podělit se svými zkušenostmi a názory? Nebo byste naopak rádi použili některé naše články na vašich stránkách? Chcete zvýšit návštěvnost vašich stránek výměnnou odkazů, nebo dokonce reklamou ve zpravodaji ABC výživy?

Máte jakýkoli jiný nápad, jak s námi spolupracovat? Sem s ním!

Příležitost pro autory

Domníváte se, že máte co říci čtenářům ABC výživy? Máte zajímavá témata ke zveřejnění? Nečiní vám problémy písemný projev? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Počítejte s tím, že psaní pro ABC výživy není finančně honorováno. Pod každým publikovaným článkem však uvedeme váš copyright a odkaz. Těžko najdete lepší způsob, jak o sobě dát vědět a zvýšit navštěvnost svých stránek.

Poskytování obsahu

Máte vlastní stránky s podobnout tematikou jako ABC výživy? Nabízíme vám možnost bezplatně použít libovolné naše články na vašich stránkách. Pro podrobnější podmínky kontaktujte, prosím, redakci.

[NAHORU]

Výměna odkazů

Výměna odkazů je jednou z nejúčinnějších a současně nejlevnějších metod zvyšování návštěvnosti. Pokud vaše stránky vhodně doplňují nabídku ABC výživy, rádi na ně uveřejníme odkaz buď přímo ve zpravodaji a/nebo na naší stránce odkazů.
Naopak uvítáme, pokud na své stránky umístíte tuto naší ikonku s odkazem na
http://www.abcvyzivy.cz/.

textové odkazy

Chcete-li přidat textový odkaz na ABC výživy na vaši stránku, využijte prosím následující kód:

<a href="http://www.abcvyzivy.cz" title="ABC výživy: Zdravá výživa pro zdraví">ABC výživy : Zdravá výživa pro zdraví</a>

Kód vložíte do svých stránek tak, že jej označíte a zmáčknete kombinaci kláves CTRL+C. Tím jej uložíte do schránky /clipboardu/ a do zdrojového textu stránky jej vložíte kombinací kláves CTRL+V.

Výsledek vidíte zde »   ABC výživy : Zdravá výživa pro zdraví   «

[NAHORU]

grafické odkazy

Samozřejmě, že můžete na své stránky přidat i grafický odkaz ve formě tlačítka, tzv. buttonu.

Kód pro vložení grafického odkazu je zde:

<a href="http://www.abcvyzivy.cz" title="ABC výživy: Zdravá výživa pro zdraví"><img src="http://abcvyzivy.cz/bannery/but_vyz.gif" width="88" height="31" border="0" alt="ABC výživy: Zdravá výživa pro zdraví"></a>

Kód vložíte do svých stránek tak, že jej označíte a zmáčknete kombinaci kláves CTRL+C. Tím jej uložíte do schránky /clipboardu/ a do zdrojového textu stránky jej vložíte kombinací kláves CTRL+V.

Výsledek vidíte zde »    ABC výživy: Zdravá výživa pro naše zdraví    «

Reklama na ABC výživy

Chcete-li oslovit úzkou cílovou skupinu lidí zajímajících se o vlastní zdraví? Potom může být reklama na ABC výživy tou nejlepší volbou.

Avšak pozor, ABC výživy nepřijímá běžnou komerční reklamu!

V zájmu našich čtenářů lze publikovat jen informace o hodnotných produktech a službách pro zdraví a dobrou kondici. Pro podrobnější informace a podmínky kontaktujte, prosím, redakci.

[NAHORU]

Informování o webu

Chcete-li informovat své přátele a známé a zajímavých článcích či o celém webu můžete využít náš formulář.
Můžete také zmínit naši poradenskou službu, která je a bude zdarma!

Poznánka:
S vyjímkou lékařských konzultací, prováděných odborníky na specializovaných lékařských a vědeckých pracovištích.

[NAHORU]

Michael Muselík, ©2001-2024

 


Tento web ABC výživy Vám přináší praktické rady, tipy a informace, jak zdravá výživa prospívá našemu zdraví. Sami se přesvěčte, co Vám prospěje.