Michael Muselík

„Poradím vám, jak využít jídelníček
ke zlepšení svého zdraví“

Kdo jsem, co dělám a co pro Vás mohu udělat ...

Mé jméno je Michael Muselík a rád bych se s Vámi podělil o znalosti a zkušenosti z oblasti výživy a zdraví. Autor: Michael Muselík - poradenství, konzultace

Můj cíl

Mým cílem je pomocí vám nalézt jednoduché a šetrné řešení vašich zdravotních problémů. Tou nejpřirozenjší a nejúčinnější, ale také dvousečnou zbraní je naše výživa.

Jsem si jist, že správně zvolená strava má zásadní vliv na naše zdraví. Proč tomu tak je se dočtete v článku o imunitě a v dalších článcích o výživě a zdraví.

Dále se bohužel neobejdeme bez podpůrných přírodních doplňků výživy . Je to sice smutný fakt, leč podložen mnoha nezvratnými důkazy . Tyto doplňky pouze dodávají našemu organismu co mu chybí a není schopen získat normální, přirozenou cestou. Pomou urychlit vlastní obranné procesy našeho organismu a posílit jeho správnou funkci jako celku. Na organismu musíme totiž pohlížet jako na celek, v němž je vše navzájem propojeno a každý jednotlivý orgán ovlivňuje mnoho jiných.

Zkušenosti

O výživu a její vlivy na naše zdraví se zajímám již od roku 1993. Můj první osobní kontakt byl s makrobiotikou. Dále jsem prostudoval základní principy vegetariánství, poznal jsem zásady racionální /správné/ výživy a v neposlední řadě i zákonitosti dělené stravy.

Každý směr má své klady i zápory. Výsledkem však bylo zkombinování všech hlavních principů a zásad do podoby, jež vyhovuje mne i mému organismu.

V poslední době jsem však byl nucen upravit některé zásady, a to na základě poznatků publikovaných v knize VÝŽIVA A KREVNÍ SKUPINY, v níž doktor Peter D'Adamo zvěřejnil výsledky mnohaletých výzkumů a pokusů. Praktické zkoušky potrvrdily podstatný vliv způsobu stravování v závislosti na krevní skupině na zdravotní stav i celkovou kondici.

Další oblastí mého zájmu, která však velmi úzce souvisí s tou první, je význam a použití vitamímů, minerálů a potravních doplňků obecně.
Od roku 1995 jsem členem společnosti CaliVita, která na náš trh dodává doplňky výživy vysoké kvality, jejich kvalitu jsem si ověřil dlouhodobým užíváním. A navíc jako doplněk poskytuje firma svým členům opravdu kvalitní informace o použití těchto doplňků a jejich vlivu na naše zdraví. Mnoho z těchto informací předávám i vám.

Poradenství

Od roku 1996 se aktivně věnuji konzultační činnosti zaměřené především na oblast zdravé výživy, jejich vzájemných vztahů a vlivů a použití potravních doplňků jako pomoci při různých onemocněních.
Tuto službu využilo již mnoho lidí, kteří nebyli spokojeni se svým zdravotním stavem, či bezmocností “moderní“ lékařské vědy.

Projevíte-li i Vy zájem o tuto službu, pak můžete využít formulář pro odeslání svého dotazu.

# # #

Spolupracovníci

Samozřejmě, že to všechno nezvládám sám.

Spolupracuji s mým velice dobrým kamarádem, autorem knihy „Diagnostika v praxi“ Marcelem Černochem, jeho bratrem Milanem a mnoha dalšími přáteli ze Severní Moravy, kterým vděčím za to, že jsem členem CaliVita a že mám ty informace, které vám mohu nyní předávat.

Dále čerpám informace z mnoha knih a dalších zdrojů informací... třeba na českém Internetu. Zde mám takový malý testíček.A toto jsou má potěšení …

… a samozřejmě ani bez vás, čtenářů, neboť mě ženete kupředu.

Díky Vám všem!


Tyto stránky

Stránky jsou koncipovány tak, aby Vám pomohly zorientovat se ve spletitých souvislostech výživy a zdraví. A tato souvislost existuje! Neboť „Vše souvisí se vším“, tedy i výživa ovlivňuje zdraví. Samozřejmě je to podloženo lékařskými studiemi a praxí. Jak se zdá, tak mnohým zdravotním potížím můžeme předejít pouhou úpravou stravovacích návyků!

Dozvíte se také spoustu informací o vztahu výživy a krevních skupin. Dr. D'Adamo na základě této teorie provedl spoustu pokusů a napsal několik knih. Na našem trhu existují i potravinové doplňky speciálně připravené podle jednotlivých krevních skupin.

V případě jakýchkoli dotazů mne můžete kontaktovat i na adrese email: Michael Muselík, popř. další informace naleznete na těchto stránkách ABC výživy http://abcvyzivy.cz.

Přeji Vám pevné zdraví

Michael Muselík

Michael Muselík, ©2001-2024

 


Tento web ABC výživy Vám přináší praktické rady, tipy a informace, jak zdravá výživa prospívá našemu zdraví. Sami se přesvěčte, co Vám prospěje.