CaliVita nejsou jen kvalitní doplňky výživy pro zdraví

ABC výživy >  CaliVita >  Členství •  Doplňky výživy •  Ceník •  Prodejny •  Stanovy 
Možnost výdělku •  FAQ •  Sedm otázek - doplňková výživa •  Výběr článků CV NEWS 

Jak získám členství Calivita ZDARMA?
Od 1. září 2007 výhodnější podmínky registrace.
Informace ZDE.


SLIM FORMULA
Informace ZDE

Nehledejme zázračný způsob, jak se zbavit svých nadbytečných kil! Tajemství hubnutí je mnohem jednodušší, než bychom si mysleli, musíme je ale umět správně aplikovat.

Nyní jen za 599,-Kč Nakupte doplňky výživy prosvé zdravíKoupit
Chcete-li porovnat ceny doplňků výživy CaliVita s konkurenčními výrobky, podívejte se na průvodce nákupem doplňků výživy, včetně srovnání cen nejprodávanějších výrobků na našem trhu.

A proč CaliVita? Čím vyniká? Co nabízí?

O kvalitě nabízených služeb i výrobků svědčí to, že CaliVita působí na českém trwhu již od roku 1993 a má více než 30.000 spokojených členů.

Vstupte do e-shopu

Co získáte členstvím v Calivita?

Členstvím se k ničemu nezavazujete. Pouze užíváte členských výhod.
Jaké to jsou?

30% SLEVA členům na výrobky CaliVita

Proč právě CaliVita?

Členem se může stát každý, kdo chce pečovat o své zdraví. Calivita nabízí výrobky a informace, které pomáhají komplexně pečovat a posilovat vaše zdraví.

 • Přečtěte si názory lékařů a odborníků na výživu.

  Proč bychom se měli začít starat o své zdraví?

  ŽIVOTNÍ PODMÍNKY

  Životní prostředí ve kterém žijeme, klade vysoké nároky na lidský organismus. Přitom přírodní zdroje nejsou schopny poskytnou základní živiny, nezbytné pro naše zdraví.

  Většina z nás si ani nepřipouští, že jeho imunitní systém je oslaben, pokud nepocítí příznaky nemoci. Pak už bývá často pozdě! Žádné onemocnění nevznikne přes noc! I časté chřipky a nachlazení jsou příznakem oslabení našeho imunitního systému. Ten je totiž oslaben trvalým nedostatkem vitamínů, minerálů a ostatních živin. A pak není schopen čelit nemocem.

  Proč tedy nepřistoupit k prevenci a onemocněním předcházet?! Vždyť zdraví je to nejcennější co máme. A právě v oblasti prevence zdraví leží hlavní těžiště činnosti společnosti CaliVita.

  PŘIROZENÁ POMOC

  Je vědecky dokázaným faktem, že doplňky výživy - vitamíny, minerály a stopové prvky jsou pro lidský organismus a naše zdraví naprosto nezbytné. Nejen, že vyživují naše tělo, ale posilují naše zdraví a chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí. Při jejich nedostatku vznikají zdravotní problémy.

  Je ovšem i potvrzeným faktem to, že ve většině čerstvé zeleniny a ovoce, dnes už tyto nezbytné živiny NEJSOU vůbec, případně jich je tam velmi málo! Můžete tedy konzumovat celá kvanta čerstvé zeleniny, ovoce a obilovin, a přesto svému organismu nedodáte dostatek potřebných živin!

  EXISTUJE ŘEŠENÍ?

  Nemůžeme-li se spolehnout na naši stravu, musíme všechny nezbytné živiny doplnit jinak! Proto se společnost CaliVita obrátila o pomoc k tomu nejlepšímu, co na světě je. Nabízí doplňky stravy nejvyšší dosažitelné kvality.

  DOPLŇKY VÝŽIVY CALIVITA JSOU URČENY TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ TO NEJLEPŠÍ PRO SVÉ ZDRAVÍ


  [NAHORU]  --   [POKRAČOVÁNÍ]
 • Michael Muselík, ©2001-2024

   


  Tento web ABC výživy Vám přináší praktické rady, tipy a informace, jak zdravá výživa prospívá našemu zdraví. Sami se přesvěčte, co Vám prospěje.