Zdravá výživa je klíčem k našemu zdraví

PROČ? Jíme každý den. Celý život. Naše výživa nám dodáná živiny i stavební látky. Je palivem našeho organismu. Bez jídla přestane náš organismus fungovat.

Dejte svému tělu to nejlepší. Správně zvolená zdravá výživa nezatěžuje organismus a dodává mu vše, co potřebuje.

Stále více lidí se přesvědčuje o příznivých účincích zdravé výživy nejen na naše zdraví. Chcete i VY poznat, co vše dokáže zdravá výživa?

I MALÁ úprava jídelníčku může vyřešit VELKÉ zdravotní potíže

Víte, proč jsem od základu změnil svůj jídelníček? Když mi kamarád poprvé řekl, že doma přestali jíst maso, aby byli zdraví, něvěřícně jsem kroutil hlavou. Vysvětloval mi proč. Já jsem to ale nechápal. Nerozumněl jsem mu. A to oba mluvíme česky.

Za tři měsíce jsem i já přestal jíst maso. Proč? Abych byl zdravý. Pochopil jsem, že výživa má skutečně zásadní vliv na naše zdraví. Stačilo mi několik stránek knihy Byznys se zdravím, kde autorka Jarmila Průchová vysvětluje některé aspekty naši současné stravy a jejich vliv na naše zdraví. Zdravá výživa byla, je a bude vždy klíčem k našemu zdraví.

Jezte tak, abyste pomáhali svému zdraví. Jezte zdravě!

Co všechno ovlivňuje zdravá výživa?

Myslím si, že tyto důvody stojí za to, abychom poznali základní principy výživy. Zdraví máme jen jedno a měli bychom se snažit, aby naše strava byla nejen chutná, ale i zdravá. Výživa je dobrým sluhou, ale špatným pánem.

zdravá výživa pomáhá našemu zdraví

„Během své mnohaleté praxe jsem poznal spoustu lidí, které trápily různé zdravotní problémy. Vždy byla základem úprava výživy. Musíme však vždy respektovat naši jedinečnost. Každý jsme jiný. Máme různé krevní skupiny. Máme odlišný životní styl. Každý máme naprosto jedinečné genetické dispozice.“

Uvědomíte-li si tuto skutečnost a začnete poslouchat organismus, který vám vždy řekne, co mu škodí a co prospívá, pochopili jste, co je skutečná a reálná zdravá výživa.

* Nebudete-li cokoli vědět, či budete-li chtít poradit jak s doplňky výživy, tak se stravou, napište mi.

Ověřený postup pro váš zdravý jídelníček

 1. Je nutné si uvědomit, jak je zdravá výživa důležitá pro naše zdraví.
 2. Upravte jídelníček podle své krevní skupiny
 3. Naučte se vhodné kombinace potravin
 4. Nezapomínejte na příjem tekutin a pitný režim
 5. Poznejte rizika potravin
 6. Naučte se používat a správně zvolit doplňky výživy
 7. Určitě poznejte duchovní příčiny nemocí
 8. Články ABC výživy přinášejí další, zajímavé informace o zdraví a naší výživě
 9. Seznamte se se základními recepty - zdravá výživa
 10. Přihlašte se k odběru Zpravodaje ABC výživy a pravidelně budete do své emailové schránky dostávat informace na téma zdravá výživa a zdraví.
 11. Poradna zdraví vám nabídne ALTERNATIVNÍ řešení vašich zdravotních problémů. Získáte osobní výživová doporučení a vhodné doplňky výživy.
 12. Můžete informovat své přátele a umožnit i jim přirozenou a šetrnou cestu k lepšímu zdraví.

Jak doplnit chybějící vitamíny a minerály?

Strava bohužel nepokryje potřeby našeho organismu. Stále více oblíbeným a mnohými lékaři doporučovaným řešením jsou doplňky stravy. Calivita nabízí 100% přírodní výrobky, jejichž vyvážené složení zabezpečí dostatek vitamínů a minerálů. Myslete na své zdraví!

Liquid Chlorophyll:detoxikace organismu, posílení imunity, zdravíLIQUID CHLOROPHYLL
 • detoxikuje organismus,
 • posiluje imunitu,
 • má antibakteriální účinky.
 • Cena: 738,-Kč
Informace a objednávky ZDE
Slim Formula: hubnutí, trávení, detoxikace organismu, zdravá výživaNOPALIN
 • zlepšuje trávení,
 • detoxikuje organismus,
 • pomáhá při hubnutí.
 • Cena: 664,-Kč
Informace a objednávky ZDE


* V případě jakýchkoli dotazů napište na adresu  jakjime@quick.cz

„Chtěla jsem Vám moc poděkovat za všechno, co jste pro mě udělal. Díky stravování dle krevních skupin, se cítím o 80 procent lépe. Nyní již vím, co jsem dělala ve výživě i v životě špatně“. [Reference čtenářů]

Michael Muselík, ©2001-2023

 


Tento web ABC výživy Vám přináší praktické rady, tipy a informace, jak zdravá výživa prospívá našemu zdraví. Sami se přesvěčte, co Vám prospěje.